NECC Sp. z o.o. została utworzona w celu zaspokojenia najbardziej wymagających odbiorców na rynku usług inżynierii mechanicznej. W jej skład wchodzą kompetentni, dobrze przygotowani i doświadczeni specjaliści, którzy dzielą się swoją wiedzą z klientami pomagając im uzyskać najlepsze rozwiązanie w ramach racjonalnego budżetu.

Wspólna historia NECC zaczęła się w sierpniu 2016 roku, ale jej doświadczenie jest absolutnie niepodważalne. Każdy z naszych inżynierów posiada ponad 10 letnią praktykę w stawianiu czoła inżynierskim wyzwaniom, tworzeniu i upraszczaniu rozwiązań oraz pomaganiu w biznesie swoich klientów. Rozwiązania zaprojektowane przez nas pracują w całej Europie czyniąc pracę łatwiejszą dla ludzi i bardziej wydajną dla przedsiębiorstw.

Dzisiaj mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa do współpracy w zakresie świadczonych przez nas usług. Pozwólcie nam przekonać Was, że jesteśmy najlepszym wyborem teraz, ale również w przyszłości. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony kontaktowej.