Przenośniki paletowe i do ładunków ciężkich

Przenośniki paletowe stanowią ważny element systemów intralogistyki. Dostarczamy szeroką gamę urządzeń związanych z transportem paletowym, zarówno do transportu pustych palet, palet pełnych z ładunkiem do 1500kg jak i projektowanych pod specjalne wymagania wymiarowo-obciążeniowe.

Zalety naszych

przenośników paletowych

Elastyczność

W zależności od potrzeb oferowane rozwiązanie może być dostosowane do wymogów projektu,

Niezawodność 

Korzystamy z wysokiej jakości komponentów,  co gwarantuje bezawaryjność.

PRZENOŚNIKI ROLKOWE

Ładunek przemieszczany jest po rolkach, co obniża zapotrzebowanie na moc potrzebną do transportu, podziałka rolek typ rolek, napęd dobierany jest na podstawie analizy projektu.

STACJE PARUJĄCE

Składają się z zespołu przenośników rolkowych z przenośnikami łańcuchowymi umożliwiają kompletowanie kilku palet w ciągu tak by transportowany zestaw palet nie posiadał przerw.

PRZENOŚNIKI ŁAŃCUCHOWE

Stanowią alternatywne rozwiązanie dla przenośników rolkowych w sytuacjach kiedy paleta ze względu na kierunek transportu nie może być transportowana na przenośniku rolkowym.

KRZYŻÓWKI ROLKOWO-ŁAŃCUCHOWE

(TRANSFER KĄTOWY)

Umożliwiają zmianę kierunku poruszania się palet przy jednoczesnej zmianie ustawienia palety, unoszenie w zależności od wersji realizowane jest motoreduktorem lub siłownikiem pneumatycznym

OBROTNICE

Umożliwiają zmianę kierunku poruszania się palet w zakresie  0-360 stopni.

WÓZKI TRANSPORTOWE

Pozwalają na przemieszczanie palety pomiędzy równoległymi przenośnikami lub miejscami załadowczymi w zależności czy na wózku zamontowany jest przenośnik, czy układ z wysuwanymi widłami.